Vrancea | O fetita disparuta de acasa a fost gasita de politisti dupa 20 de minute intr-o gradina
Astăzi, la ora 17:41, un apel 112 a redat momente tensionate pentru o familie din Biliești. Fetița lor de numai 5 ani a părăsit locuința într-o direcție necunoscută, lăsând în urmă îngrijorare și teamă.
Echipele de intervenție au pornit imediat în căutarea ei. Fiecare minut a fost o clipă de suspans, până când micuța a fost găsită la 500 de metri de casă, într-o grădină.
Fetița a fost găsită în 20 de minute de către polițiștii aflați în căutarea ei. Este teafără și în siguranță, nefiind victima niciunei infracțiuni.